Мобілізація на Золотоніщині продовжується [ФОТО]

Золотоніщина знову відправила команду мобілізованих чоловіків для проходження військового навчання і підготовки до участі в військових операціях на сході України.

Хлопців, які прибули до Золотонісько-Драбівського об’єднаного військового комісаріату, проводжали в районному будинку культури родичі та близькі, представники освітян, волонтери.

За повідомленням Золотоніської райради, звертаючись до призовників, військовий комісар Ігор Малимон, начальник відділу освіти РДА Валентина Денисенко побажали їм берегти себе, стійко тримати всі труднощі військової служби та з честю нести звання воїна-захисника рідної землі, живими і здоровими повернутись до рідних домівок.

Представники місцевого духовенства, Отець Олександр та отець Ярослав, вручили мужнім чоловікам ікони, молитвослови та натільні хрести. А педагоги разом з волонтерами подарували янголів-оберегів, які виготовили учні сільських шкіл.

Всі захисники поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться вдома, а інший, в якості оберега, поїде в зону проведення АТО.

мобілізація золотоноша