Золотоноша приймала всеукраїнський шаховий турнір [ФОТО]

Другий турнір пам’яті Ісаака Болеславського, відомого радянського гросмейстера родом із Золотоноші, відбувся у спортивному залі ЗОШ №3. Протягом п’яти діб на першість, масштаби якої місто не бачило навіть за радянських часів, змагались 67 шахістів із 11 регіонів країни.

Серед учасників було зарєстровано 19 кандидатів у майстри спорту, 35 шахістів першого розряду та 13 – другого. Конкуренцію складали навіть дванадцять дітей та шестеро жінок. Кожен гросмейстер грав по дві партії на день, а одна дуель складала півтори години.

За підсумками змагань титул переможця отримав Валерій Хабічєв із Білої церкви, друге місце у керівника шахового гуртка золотінської гімназії Андрія Чопорова, бронза ж поїхала до Кіровограду в руках Андрія Ломакіна.

Першість серед ветеранів очолив Віктор Бочко з Миронівки (Київщина). Серед жінок найкраще зіграла Леся Кручак з Житомира, а у категорії юних гросмейстерів (до 16 років) найуспішнішим був Юліан Мальований з Івано-Франківська.

Учасники, що посіли перші дванадцять місць, отримали грошові нагороди, а всі – пам’ятні футболки з символікою Золотоноші. Для подарунків спонсором виступив Сергій Жуган, голова обласної федерації шахів.

Місце проживання на весь термін надав майстрам інтелектуальної гри директор Технічної школи Укрзалізниці Анатолій Товмаш, розселивши шахістів у відомчому гуртожику. Харчуванням забезпечив Технікум ветеринарної медицини.

Окремо ж дякували шахісти за організацію місцевій владі та очільникові золотоніської федерації Віктору Грінько.

Шаховий турнір пам'яті Болеславського 1 Шаховий турнір пам'яті Болеславського 2