Завершився перший сезон молодіжної гри “Хто зверху?”

У Будинку школяра відбулася фінальна гра “Хто Зверху?”, що проводилась за зразком відомого шоу «Нового каналу».

Протягом сезону у грі щоразу брали участь по дві команди — чоловіча та жіноча. Щоб перемогти, дівчатам доводилося запитати себе, що вони знають про чоловічий світ і як юнаки до цього ставляться. Хлопці ж, в свою чергу, мали зробити те саме щодо опоненток.

Дуель поділялася на раунди, складені з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Крім того обговорювалися теми, які хлопці та дівчата у присутності один одного не піднімають.

В останній грі сезону на чолі з капітаном Дмитром Кузьмінським змагалися Андрій Тараненко, Олег Ільїн, Євген Луганський та Андрій Ярошенко проти Юлії Олексенко, Юлії Горпинченко, Юлії Коломацької і Таїсії Чіпи під керівництвом капітана Марини Радченко.

Протягом гри учасники відгадували “Мікі Мауса”, ставали на півтори хвилини Петром Порошенком та Аллою Пугачовою, оцінювали композиції Тіни Кароль (“Пупсік”) та гурту “Бумбокс” (“Вахтерам”). При обміні ролями дівчатам довелося розподіляти гвіздки, шурупи, болти, а хлопцям – квасолю, спаржу та родзинки. Під час конкурсу “Команда вряд” учасники вгадували, в кого скільки з собою коштів та друзів у соцмережах.

Взагалі протягом сезону відбулося 12 гендерних поєдинків. Результат – 6:6, отже й одвічне питання “Хто Зверху?” залишилося без відповіді. Організатор заходу, Дмитро Кузьмінський, обіцяє продовжити нову серію змагань вже восени.

хто-зверху