Золотоноша проводжала у доросле життя півтори сотні випускників [ФОТО, ВІДЕО]

Останній шкільний вальс відбувся для 153-х золотоніських одинадцятикласників. Випускний бал місто зустрічало 30 травня, проводжаючи у доросле життя молодь, котра цього дня отримала атестати про закінчення середньої освіти.

Після традиційної ходи до пам’ятника Шевченку та парку Слави, гурт вже екс-школярів зібрався, як зазвичай зібрався на центральній площі для вальсу та останніх дружніх настанов. На відміну від минулого року, дощ свято не зіпсував, тому й захід став доволі велелюдним. Як зазвичай, привітати випускників завітали не лише вчителі, родичі, посадовці та духовенство, а й інші жителі міста.

Золотих та срібних медалей цьогоріч серед семи шкіл нарахували 18. Їхні володарі – особлива гордість як батьків, так і всієї Золотоноші, адже ці учні вже морально готуються до вступу у престижні вітчизняні та закордонні вузи. Решта буде наздолужувати на зовнішньому незалежному оцінюванні, котре продовжиться у червні Перший іспит юнака та дівчата вже здали, адже віднині ЗНО з української мови інтегроване до шкільного курсу. Подальша ж доля абітурієнтів почне вирішуватись вже 3 червня.

Фото: Анастасія Заболотня

випускний бал 1 випускний бал 2 випускний бал 3 випускний бал 4 випускний бал 5 випускний бал 6 випускний бал 7 випускний бал 8 випускний бал 8-1 випускний бал 9 випускний бал 10 випускний бал 11 випускний бал 12 випускний бал 13 випускний бал 14