Молодь запрошує на онлайн-конференцію з міським головою

Дещо осучаснити процес діалогу громадськості та посадовців вирішили активісти Молодіжної ради. У п’ятницю юні золотонісці запрошують місцеву інтернет-аудиторію до перегляду та участі в онлайн-конференції, котра відбудеться у приміщенні Міської ради.

За круглим столом у прямому ефірі для дискусії зберуться члени молодіжного активу, міський голова та його заступники. Тематика діалогів різноманітна, проте в більшості обговорюватимуть питання, котрі цікавлять нині молодь.

Для залучення ж глядачів обіцяють здійснити і процес онлайн-спілкування. Будь-який житель міста матиме змогу поставити питання присутнім через соціальні мережі, або в окремому розділі на сторінках інтернет-видання Золотоноша, де й буде транслюватися захід.

Конференція суто молодіжна, адже ініціатива та її втілення лежить на плечах юнацтва: координатор та ідейний натхненник заходу – Дмитро Кузьмінський, стрімер – Олександр Карпич, модератор – Анастасія Заболотня.

За задумом молоді, подібна ідея не повинна стати одноденною, адже сучасність вимагає постійного та зручного діалогу у площині “влада-громада”.

– Час від часу в Україні просто необхідно проводити спілкування з місцевою владою в подібному форматі. Щоб кожен власник гаджету мав змогу взяти участь у таких “громадських слуханнях”. І зовсім не обов’язково чекати на прийомний день, записуватися, або ж стояти у черзі, – пояснює мотиви автор ідеї Дмитро Кузьмінський.

До перегляду онлайн-діалогу запрошують всіх у п’ятницю, о 17:00. Посилання на стрім будуть опубліковані згодом на нашому ресурсі та у соцмережах. Крім того, аби не обмежувати себе часом, усіх, хто виявить бажання, організатори закликають долучатись до діалогу засобом Громадської інтернет-приймальні.

 Онлайн-конференція