Справу з метанням гранат таксистів направлено до суду

Золотоніською міжрайонною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно жителя Золотоноші.

За повідомленням установи, у ході досудового розслідування встановлено, що громадянин Р. перебуваючи на території власного домоволодіння у м. Золотоноша усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, ігноруючи існуючі в суспільстві елементарні правила моралі та прагнучи показати свою зневагу до таких правил і норм поведінки, дістав гранату РГД-5. Від’єднавши кільце від запобіжної чеки, чоловік кинув вказану гранату в бік потерпілих, які перебували на проїзній частині, та, відповідно до висновку судово-вибухотехнічної експертизи, перебували в зоні ураження вибухового пристрою.

Злочин не було закінчено в зв’язку з тим, що запобіжна чека залишилась в підривнику. З метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинене правопорушення житель міста зник на автомобілі.

У його домоволодінні було виявлено ще вибухові пристрої: два корпуси ручних наступальних, осколкових гранат РГД-5 без запалів, споряджені вибуховою речовиною – тротилом і придатні для проведення вибуху. Їх чоловік придбав за невстановлених в ході досудового розслідування обставинах.

Обвинуваченому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Нагадаємо, 27 грудня на вулиці Шкліьній між таксистом та місцевим жителем виник конфлікт, в результаті якого зловмисник дістав з кишені декілька бойових гранат та почав кидати в бік автомобіля таксі. Від вибуху ніхто, крім автівки, не постраждав.

Після нападу чоловік вскочив у своє авто та зник у невідомому напрямку. Працівники міліції негайно ввели план по перехопленню зловмисника та надали його прикмети та опис автомобіля правоохоронцям із сусідніх областей. Оперативне реагування принесло позитивні результати – автомобіль підозрюваного затримали правохоронці із Львівської області на автодорозі в напрямку Державного кордону.