Площу готують до закладення плитки для роллерів та пішохідного фонтану [ФОТО]

На центральній площі продовжуються будівельні роботи. В рамках масштабної реконструкції територію продовжують готувати до закладення нових архітектурних елементів.

Після довгих та невдалих спроб міцні залишки постамента Леніну, демонтованого у лютому минулого року, таки вдалося вивезти з місця будівництва. Довелось застосовувати спецтехніку, адже наявним засобам бетонний куб виявився не по зубах.

Навколо ж повністю зняли асфальт. Сюди зовсім скоро завезуть матеріал для укладання основи під тротуарну плитку. Вона буде не зовсім стандартна, не та, до якої звикли нині українці. Задля зручності прогулянок і дозвілля молоді тут покладені великі спеціальні плити, що дозволяють без проблем кататися на роликових ковзанах чи скейтбордах. Подібне покриття золотонісці мали змогу бачити біля палацу Дружби народів у Черкасах.

Також забудовники вже заливають фундамент під майбутній фонтан. У водної споруди буде теж вельми цікава модна нині особливість: фонтан обіцяють зробити пішохідним. Розташовуватись він буде на рівні із землею, а вода подаватиметься з-під ніг. Таким чином природна жага містян до водних процедур буде втамована, що дозволить зменшити контактний ажіотаж навколо фонтану на Садовому проїзді.

Нагадаємо, реконструкцією площі займається завод Спец-Агро-Соя, котрий наступного року розпочне своє функціонування на території міста. В якості подарунку золотонісцям промисловці мають намір завершити оновлення території до кінця літа.

P5280542 P5280545 P5280548 P5280549