Чапаєвка приймала молодіжну спортивну “робінзонаду”

Щорічно наприкінці весни на базі оздоровчого комплексу «Придніпровський» проводиться дитяча гра-випробування «Робінзонада». Головна мета, за задумом організаторів, – пропаганда здорового, активного способу життя, орієнтування в життєвих та надзвичайних ситуаціях, фізичне загартування дітей, набуття навичок спілкування з природою, організація оздоровлення та відпочинку.

Не відступили від традицій і в цьому році. Тишу комплексу поблизу Чапаєвки порушили більше сотні голосів юних туристів. За повідомленням районного відділу освіти, участь у грі-випробуванні взяли 15 команд з 14 населених пунктів Золотоніщини. У молодшій групі змагалися між собою колективи із Софіївки, Гладківщини, Шабельників, Піщаного та Кропивни. Старші ж юнаки та дівчата визначали найкращих серед команд із Софіївки, Калеників, Подільського, Коробівки, Домантово, Богуславця, Гельмязова, Вознесенського та Новодмитрівки.

Цього року «Робінзонада», організована будинком дитячої творчості, ДЮСШ, районними відділами освіти та сім’ї, молоді і спорту, проводилася за скороченою програмою – лише один день. Але разом з тим були проведені майже всі конкурсні змагання: туристична смуга перешкод, спортивне орієнтування, конкурси туристичної каші, розпалювання вогнища, в’язання вузлів.

За підсумками змагань у старшій групі перемогу здобув колектив Калениківської школи, друге місце посіла команда Вознесенської ЗОШ, а бронза поїхала до Гельмязова. Серед найменших учасників перше місце вибороли софіївські дітлахи. Сходинка нижче у Гладківщини, а третім місцем може похизуватися піщанська команда.

робінзонада