Повільно, але впевнено: як облаштовується новий міський стадіон

Нова спортивна арена, процес будівництва якої розпочався минулого року із засівання газону, відтепер матиме свердловину для безперебійного та економного поливання. Це – один із необхідних елементів експлуатації спортивного майданчику.

Ідея щодо появи придатного для офіційних змагань стадіону з’явилась торік. Тоді стало зрозуміло, що вимога часу зовсім не дозволяє називати спортивною спорудою шматок поля із розміткою та воротами. Усі роки тут, посеред луків на узбережжі Золотоношки, проводились міські футбольні чемпіонати та дитячі змагання.

Проблем додавав той факт, що стадіон “Колос” на вулиці Незалежності знаходиться у власності району. Місто ж своєї арени фактично не мало. Саме тому і наважились у Золотоноші на обладнання скромної спортивної споруди, аби забезпечити комфорт гравців, відвідувачів та учнів місцевої ДЮСШ, для яких ця ділянка – базове місце тренувань.

Нині зелена галявина мало чим нагадує майбутній стадіон. Увагу привертають лише червоні обмежувачі, виставлені по периметру, аби унеможливити прохід сюди. Тут виростає молодий газон, який згодом має стати новим футбольним полем. Поруч видніється, на перший погляд, неохайний земляний вал. Штучний насип теж наразі укріплюється, аби уникнути подальшого просідання. На його місці буде збудована невеличка трибуна.

Про терміни відкриття арени у Міській раді не говорять, адже в доволі скрутні часи існує безліч більш нагальних господарчих потреб. Проте робота поступово ведеться, отже й затишного стадіону чекати лишилось не довго.

золотоноша новий стадіон 1 золотоноша новий стадіон 2 золотоноша новий стадіон 3 золотоноша новий стадіон 4