До дня міста для золотонісців відкриють сучасний будинок культури [ФОТО]

Міський будинок культури тимчасово не приймає жодних масових заходів. Причина важлива і приємна для всіх працівників та потенційних поціновувачів – капітальний ремонт головного залу.

Робота ще кипить, але працівникам МБК вже є чим хвалитися, розповідаючи про зроблені кроки та ті, які плануються. Екскурсію оновленим дітищем проводить начальник відділу культури Станіслав Щербатюк, енергійно описуючи картину, котра відкриється для золотонісців у вересні. Саме тоді, ближче до дня міста, жителі райцентру зможуть потрапити до повністю оновленого будинку культури.

Головні родзинки ремонту кидаються у вічі відразу – перебудована сцена, оновлені покриття на підлозі та панелі на стінах. Днями чекають партію нових індивідуальних стільців, котрі створять антураж за канонами сучасних стандартів.

Серед іншого – якісний ремонт гримерних кімнат, обладнання меблями холу для артистів. Працівники МБК наголошують, що відтепер взимку нові матеріали точно не зіпсуються, адже віднедавна будівля має якісні дров’яний котел та систему опалення.

Фінальним акордом ремонту стануть потужна акустична система та професійне театральне освітлення для зручності і артистів, і глядачів.

Золотоніський будинок культури 1 Золотоніський будинок культури 2 Золотоніський будинок культури 3 Золотоніський будинок культури 4 Золотоніський будинок культури 5 Золотоніський будинок культури 8