Золотоніського слідчого підозрюють у браконьєрстві [ФОТО]

На блокпосту, що на черкаській дамбі, співробітниками ДАІ спільно з активістами ГО “Автомайдан-Черкаси” було затримано автомобіль «Опель Вектра». У багажнику легковика перевозилась свіжа риба – 7 сомів загальною вагою 44 кг. Як інформує голова організації, за кермом автомобіля перебував міліціонер – слідчий Золотоніського райвідділку.

– Під час нересту така риба, як сом, не може бути у продажу. Тому добута вона явно незаконним, браконьєрським способом, – коментує керівник ГО “Автомайдан-Черкаси” Сергій Яковенко. – Співробітник міліції не міг цього не знати. Була викликана оперативна група Соснівського РВ, відповідальний з УМВС, представники внутрішньої безпеки УМВС, а також працівники рибінспекції.

За словами активістів, складено відповідні протоколи. Риба та автомобіль вилучені.

– Тепер чекаємо реакції керівництва УМВС щодо подальшої долі горе-слідчого, який порушив закон та намагався уникнути відповідальності, користуючись “корочками” співробітника МВС, – резюмує Яковенко.

Черкаська дамба браконьєр 01 Черкаська дамба браконьєр 02 Черкаська дамба браконьєр 03 Черкаська дамба браконьєр 04 Черкаська дамба браконьєр 05