Волонтери продовжують постачати бійців на Сході [ФОТО]

Золотоніські волонтери продовжують забезпечувати передову. Минулого тижня до зони АТО відправились рації, спорядження для готування їжі та продукти харчування.

До Щастя “гуманітарка” від Координаційного комітету сприяння обороні України вирушила відразу кількома машинами. Тут, у складі батальйону “Айдар” перебувають шестеро активістів організації. Назар Крупка та Сергій Коваленко, котрі входять до їхнього числа, минулого тижня транзитом через Золотоношу поверталися на схід з навчань у Житомирі. З собою забрали на Луганщину дві рації, казанок та газовий пальник від земляків.

Вихідними представники Комітету Вячеслав Назаренко та Роман Кузьменко вирушили до Щастя з волонтерами «Гельмязівської сотні», щоб доправити «айдарівцям» більш як півтони продуктів. А у вівторок наші бійці 128-ї механізованої бригади відвезли на місце дислокації й інші харчові вітання від золотонісців – порубаного на шматки кабана, картоплю та продукти, які необхідні на передовій.

Нині ж нагальною є проблема тактичних рукавиць. Для їхнього пошиву активісти Комітету оголосили збір шкіряних речей, старі куртки, сумки. Перша партія, випробувана військовими, вже виготовляється у Львові.

– Кожен охочий може зробити свій внесок в центрі міста. На площі біля ринку щодня припарковано УАЗ та стоїть волонтер-консультант, який готовий надати всю необхідну інформацію, – йдеться у повідомленні Комітету. – Шкіру можна приносити до нашого штабу на вулиці Шевченка, 137. Слава Україні!

Золотоноша Комітет сприяння оборони 01 Золотоноша Комітет сприяння оборони 03 Золотоноша Комітет сприяння оборони 02 Золотоноша Комітет сприяння оборони 04