У середу ремонтуватимуть вулицю Черкаську. На черзі – Благовіщенська та Обухова

Золотоніських водіїв просять з розумінням поставитись до складнощів пересування вулицею Черкаською 28 травня. Цього дня на одній з головних артерій міста буде проводитись плановий ремонт дорожнього покриття.

Капітальних змін та появу доріг європейського рівня очікувати поки що не варто, адже на черзі ще велика кількість вулиць, стан яких потребує нагального втручання. Фінанси обмежені, але, за словами очільників міста, все в руках в тому числі і громади. Після ухвалення закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік» ремонт доріг та тротуарів повністю покладений на плечі місцевих рад, а турбуватися про створення умов для накопичення коштів на ці процеси мають адміністрації локальних суб’єктів.

У Золотоноші від початку року за рахунок акцизних зборів вже акумульовано 800 тисяч гривень. Космічна для пересічного громадянина сума зовсім перестає бути такою, зважаючи на наміри щодо дорожніх робіт. Окрім ямкового ремонту, вже готується декілька приємних для містян ініціатив.

Наразі готовий проект реконструкції дворів на вулицях Незалежності (будинки 37 та 39), Новоселівській (будинок 11), ухвалюється проект капітального ремонту провулку Нового (район лікарні). Також в другу чергу планується ремонт вулиці Горького (аби започаткувати односторонній рух тут та на паралельній вулиці Богуна) та провулку Грибоєдова. У глобальних та більш віддалених планах повна реконструкція центральної вулиці Шевченка. Її мають бажання обладнати за європейськими стандартами – з якісними заїздами та велосипедними доріжками.

Нині ж, після дрібного ремонту Черкаської, на “шляховиків” із місцевого підприємства “ЗолотоношаРемБуд” за декілька діб будуть очікувати жителі вулиць Благовіщенської та Обухова.