Біля річки продовжують відновлювати Парк Надії [ФОТО]

Черговий етап реконструкції зеленої зони біля очисних споруд на узбережжі Золотоношки відбувся вчора зусиллями комунальників, держслужбовців та представників шкіл міста. Паркову територію звільняли від хащів та зайвих дерев з подальшою утилізацією за допомогою спецтехніки “Водоконалу”.

Зовсім скоро на цьому місці, за задумом організаторів, з’явиться цілком пристосований для відпочинку золотонісців парк. У Міськвиконкомі зізнаються, що повний комплекс робіт найімовірніше цього року виконати не встигнуть, адже задачі стоять справді глобальні. У планах нині є чотири етапи наведення ладу: ліквідація зайвих хаотичних насаджень, запуск земснаряду на водоймищі для розчищення річки та намивання міського пляжу, звільнення території за ТРЦ “Лідер” від дерев та фінальний благоустрій території.

У чому впевнені комунальники точно – липневе святкування Івана Купала відбудеться тут, адже на старому стадіоні, традиційному місці відпочинку цього дня, підростає новин газон. Відповідно й будь-які заходи там виключені.

Офіційного імені у нового парку що немає, проте нині вже активно використовується в побуті назва, запропонована золотоніською молоддю – Парк Надії.

Золотоноша Парк Надії 01 Золотоноша Парк Надії 02 Золотоноша Парк Надії 03