Профспілка працівників держустанов підбила підсумки діяльності

Чергова звітно-виборна конференція Золотоніської міськрайонної організації профспілки працівників держустанов відбулась днями у залі засідань райради.

За інформацією Золотоніської районної ради, У своїй звітній доповіді про роботу міськрайкому профспілки за період з квітня 2010 по травень 2015 року її голова Сергій Стрижак зазначив, що нинішня звітно-виборна кампанія – це важливий етап подальшої активізації діяльності. Адже саме зараз державою задекларовано і певною мірою розпочато заходи щодо проведення адміністративно-територіальної і бюджетної реформи, спрямованої на децентралізацію влади. Труднощів додає фінансово-економічна криза, антитерористична операція, що суттєво впливає на соціально-економічний захист членів профспілки.

Золотоніський міськрайком на сьогодні у своїх лавах об’єднує 42 первинні профспілкові організації, у яких на обліку перебуває 428 членів профспілки.

Заслухавши звіт ревізійної комісії, делегати конференції та присутні гості взяли активну участь в обговоренні звітів. Під час виступів було висловлено ряд критичних зауважень на адресу владних державних органів та підтримано і ухвалено ряд звернень до народних депутатів України щодо захисту прав та законних інтересів працівників держустанов. Делегати внесли декілька конструктивних пропозицій щодо подальшої діяльності профспілкових органів по захисту економічних і соціальних прав та гарантій членів профспілки.

В цілому ж роботу організації делегати конференції оцінили, як добру. Делегати довірили керувати профспілковою організацією Сергієві Стрижаку і в наступному періоді.

Наприкінці конференція обрала та затвердила робочі профспілкові органи (президію міськрайкому, мандатну та ревізійні комісії, молодіжну раду), ухвалила Положення про ці органи, обрала делегатів на обласну профспілкову конференцію та делегувала своїх представників до складу обкому профспілки.

Профспілка Золотоноша 01 Профспілка Золотоноша 02