Скориківка розпочала футбольний сезон із розгромної перемоги [ФОТО]

Скориківка відкрила для себе цьогорічний футбольний чемпіонат району. У першому турі “Іскра” приймала вдома золотоніський “Златокрай”.

Попри намагання створення конструктивних атак господарями, перший тайм закінчився з рахунком 0-0 при не надто вдалій грі. Чого не скажеш про тайм другий. Чи то суперники втомились, чи то скориківчани зібралися, отримавши поради від своїх наставників, але після перерви хід матчу кардинально змінився.

На 55 хвилині матчу Сергій Осадчий, основний форвард “Іскри”, забив свій перший і, припускаємо, далеко не останній гол у сезоні. Господарі ж вирішили не зупинятися на досягнутому, тому боролися за кожний м’яч. Взявши ініціативу на себе, півзахисник Юрій Дробот вийшов на ударну позицію, але вже у карному майданчику один з гравців “Златокраю” порушив на ньому правила. Пенальті після короткої наради господарів успішно пробив Максим Беловицький.

Як виявилось, 2:0 – це ще не кінець. За 10 хвилин до фінального свистка свіжий Олег Сідей, замінивши Осадчого, забив третій гол у ворота “Златокраю”.