Молодіжний фестиваль зібрав 4 тисячі на лікування пораненого бійця [ФОТО]

У парку Шевченка відбувся благодійний фестиваль «Врятуй солдата». Захід відбувся у суботу за ініціативи активної молоді – учнів 8-10 класів СШ № 1 (Марина Радченко, Анастасія Опара, Валерія Шарабура, Дмитро Кузьмінський). Сприяв їм відділ у справах сім’ї та молоді, а технічну підтримку надав Будинок школяра.

Метою фестивалю був збір коштів на лікування Миколи Юхименка. Наш земляк, який став добровольцем АТО (служив у 79-й аеромобільній бригаді десантників), був тяжко поранений на сході країни.

Під час заходу у парку працювали фотографи студії «Фокус» (Сергій Тонкопряд та Станіслав Шабрін), які за благодійні внески робили професійні знімки, фахівець Валерія Любаха робила візаж, а Анастасія Ярмоленко працювала над зачісками.

У фестивалі взяли активну участь вихованці музичної школи та небайдужа молодь. Виявили бажання заспівати на благодійному заході й випускниці Піщанської та Чапаївської шкіл. Загалом молоді вдалося зібрати 4445 грн.

Організатори висловлюють подяку волонтерам шостої школи та їхньої керівнику Тетяні Нестеренко, а також колективам СШІТ, ЗОШ №5 та гімназіїї, які активно допомагали у зборі коштів для земляка.

Зібрана сума була передана того ж дня мамі Миколи Юхименка. Родина зараз дуже потребує допомоги та підтримки, адже йому потрібно робити операцію. Від неї залежить, чи повернеться Микола до нормального життя.

врятуй солдата 01 врятуй солдата 02 врятуй солдата 03