Жителька міста спровадила “набридливого” дільничого викруткою в око

7 травня близько 10 години ранку до Золотоніського міськвідділу внутрішніх справ звернулась 23-річна жителька Золотоноші Віталіна Б.зі скаргою на чоловіка. Просила, аби до неї додому прибув дільничний інспектор. На опорному пункті перебував дільничний інспектор лейтенант Андрій Яронний, який обслуговує цей мікрорайон (у відділі він працює більше року). Правоохоронець просив надати координати її чоловіка, але жінка просила за вказаною адресою прибути особисто, розповідає Черкаський край.

Вже на місці, коли лейтенант складав протокол, господиня дому (вона виховує 4-річну дитину) несподівано штрикнула правоохоронця викруткою в око. Про напад і поранення він зателефонував відразу в чергову частину, звідки його забрали в лікарню.

Тепер травмований міліціонер знаходиться на лікуванні в обласній лікарні. Нападниця ж перебуває на підписці про невиїзд. Проти неї порушено кримінальне провадження за статтею 345 ч.2 Кримінального кодексу України (загроза або нанесення тілесних ушкоджень щодо працівника правоохоронних органів), що передбачає покарання до 5 років позбавлення волі.

Лікар, який після цієї пригоди проводив огляд  жінки, висловив припущення про те, що її неадекватна поведінка могла бути викликана вживанням якихось психотропних речовин. Сама ж вона пояснила, що міліціонера, якого сама й викликала, штрикнула викруткою в око тому, що він довго не виходив з хати.