Фонтан на центральній площі довелось ремонтувати після вандалізму

Окраса Садового проїзду – фонтан – розпочала цьогорічний “водний” сезон зі значним запізненням. Понад тиждень споруду відновлювали після зимових пригод. У Міськвиконкомі скаржаться на недобросовісних містян, котрі ще взимку вивели його з ладу.

За словами працівників управління ЖКГ, пригода трапилася під час сильних морозів. Тоді з інтервалом у декілька діб невідомі особи вночі вибивали ногами труби фонтану. Труднощів у відновленні додала настирність любителів прекрасного, котрі застосовували таку силу, що пластикова конструкція була вщент розбитою далеко під землею. Внаслідок цього комунальникам довелося розбирати дно фонтану, заглиблюватись, змінювати труби, насадки до розсіювачів, а потім знову вкладати декоративну плитку.

Ремонт здійснений за кошти Водоканалу. На цьому і наголошують у міській владі, шкодуючи, що невелика, але сума була витрачена на вітер через нерозумний вчинок невідомих золотонісців.

– В даному випадку не врятують ні камери спостереження, ні патрулювання вулиць. Тільки зміни у свідомості. Тому ще раз  закликаємо жителів міста цінувати спільне майно громади! – йдеться у повідомлення управління ЖКГ.