Золотоніські діти провели флеш-моб єдності [ФОТО, ВІДЕО]

Ми змінимо світ! З таким девізом майже три сотні учнів Золотоніської гімназії провели флеш-моб 8 травня, на День пам’яті та примирення. За задумом, діти утворили живу мапу України, акцентуючи на єдності, як основній запоруці перемоги.

За словами керівництва навчального закладу, поняття “перемога” для кожного юного золотонісця різна, але єднає гурт одна мета – всі хочуть жити у мирній та процвітаючій країні. Для когось мир – особлива тема, адже чимала кількість дітей вже пройшли через довгі місяці очікування батька із зони АТО. Дехто чекає і нині. Решта ж намагається не бути осторонь, змінюючи і себе, і світ навколо. Принаймні, намагаються.

– Молодь справді змінилися. Останній рік – це лакмусовий папірець для майбутнього покоління. І це випробування вони проходять з честю. Ми навіть уявити не могли раніше, на які сильні вчинки здатні наші діти, – коментує акцію директор гімназії Любов Денисюк. – І мова не лише про волонтерську діяльність, вся країна нині – волонтери. Мова про зовсім інші погляди на життя.

Сам флеш-моб учні намагались ще й наповнити глибоким сенсом, обрамивши межі України рушниками в якості символу стійкості єдиного народу перед зовнішними загрозами. В середині ж дехто вдягнувся у традиційний для певних регіонів одяг: були помічені наддніпрянські, подільські, галицькі вбрання, а великий гурт молодших школярів виступив у ролі юних моряків.

Після завершення акції на старших школярів очікувала серйозна зустріч-діалог  із добровольцем одного з підрозділів на сході, місцевим громадським активістом Володимиром Лисенком.

Гімназисти почали піклуватись про військових ще у червні – тоді вперше у місті учні 1-4 класів в рамках пришкільного табору передали волонтерам пакунок з малюнками, що надалі стало традицією, про яку зайвий раз і не нагадували. В якості подяки за теплі слова восени до них приїздили представники Волонтерського батальйону та десантник 95 бригади для спілкування з учнями та проведення майстер-класу з надання першої медичної допомоги. За весь цей час діти зібрали велику кількість теплих речей, сплели близько 100 квадратних метрів маскувальної сітки, виготовляли портативні обігрівачі і, навіть, з власної ініціативи придбали комплект рацій.

Фото: Сніжана Тесленко

Флеш-моб Ми змінимо світ 1 Флеш-моб Ми змінимо світ 10 Флеш-моб Ми змінимо світ 11 Флеш-моб Ми змінимо світ 12 Флеш-моб Ми змінимо світ 2 Флеш-моб Ми змінимо світ 3 Флеш-моб Ми змінимо світ 4 Флеш-моб Ми змінимо світ 5 Флеш-моб Ми змінимо світ 6 Флеш-моб Ми змінимо світ 7 Флеш-моб Ми змінимо світ 8 Флеш-моб Ми змінимо світ 9