Реквієм, флеш-моб, еко-акція – День пам’яті та примирення у другій школі [ФОТО]

У другій школі в рамках акції, присвяченій 70-річчю Перемоги у Другій світовій війні, продовжив роботу волонтерський еко-загін, впорядкувавши територію навколо пам’ятника Невідомому солдату на вулиці Миколаївській. Ним колектив закладу опікується вже не перший рік.

Сьомого ж травня у СШІТ відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті та примирення. За словами організаторів, діти згадували тих, хто пожертвував своїм життям заради Батьківщини, та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання і покладанням квітів до обеліску.  

Завершилось дійство флеш-мобом, організованим учнівським колективом. За допомогою кольорового паперу школярі відтворили гасло “Ніколи знову!” та символ пам’яті – мак. За задумом, вони в такий спосіб засвідчили власне прагнення до миру та закликали об’єднатися у такий нелегкий для України час.

Золотоношо СШІТ 1Золотоношо СШІТ 2Золотоношо СШІТ 3Золотоношо СШІТ 4Золотоношо СШІТ 5Золотоношо СШІТ 6Золотоношо СШІТ 7Золотоношо СШІТ 8Золотоношо СШІТ 9Золотоношо СШІТ 10Золотоношо СШІТ 11Золотоношо СШІТ 12Золотоношо СШІТ 13Золотоношо СШІТ 14Золотоношо СШІТ 15Золотоношо СШІТ 16