Винуватець ДТП був тверезий та звільнений з “органів” ще 30 квітня, – Начальник обласного ДАІ

Начальник Державтоінспекції в області Ярослав Чубатюк заперечує, що екс-працівник ДАІ, який 5 травня спричинив ДТП у селі Новодмитрівка, тікав з місця події. Про це він повідомив у коментарі виданню “Вчасно”.

– Факт ДТП із колишнім працівником ДАІ був. Але він нікуди не тікав, знаходився на місці події, ДТП оформили згідно закону. Він відповідатиме перед законом згідно чинного законодавства. Він дійсно звільнений з органів внутрішніх справ 30 квітня цього року, – повідомив Ярослав Чубатюк.

Також Чубатюк спростовує твердження про те, що його колишній підлеглий був у нетверезому стані. За словами керівника ДАІ, винуватець аварії відразу пройшов відповідне медичне обстеження і лікарі визначили, що він був тверезий.

Проте, як запевняє Ярослав Чубатюк, винуватець ДТП відповідатиме за скоєне згідно чинного законодавства без жодного огляду на його попередню роботу.

Днем раніше свідок ДТП у соцмережі повідомляла про те, що винуватець аварії був напідпитку, втік з місця події і намагався уникнути покарання.

За словами місцевої жительки, о 4:30 ранку нетверезий  золотоніський “даішник” спричинив ДТП, внаслідок якої одна людина потрапила до лікарні, а на місце оперативно привезли тверезого водія