Золотоніські діти прибирали майбутню військову частину [ФОТО, ВІДЕО]

Весняне сонечко тільки-но пригріло, а мешканці Золотоноші вже не можуть всидіти без суспільно корисної роботи. В той час, коли цьогорічні школярі-випускники здають ЗНО, учні 9-10 класів активно долучились до загальноміського прибирання.

Більша частина дітей наводила лад на території раніше розформованої військової частини. Сюди, за повідомленнями місцевої влади та вищого військового керівництва, повітряні війська мають повернутись вже найближчим часом.

Еко-акція розпочалась вранці, біля контрольно-перепускного пункту. Для кожної школи відведено окрему територію, тому роботи було вдосталь. За словами учасників, працювалось весело та з натхненням. До того ж, лунала бадьора музика, якою забезпечив колектив Будинку школяра.

Окрім прибирання сміття, золотонісці також білили бордюри, обрізали кущі та дерева, впорядковували клумби. Діти разом з військовими працювали згуртовано та оперативно. Активну участь в акції взяв і склад міської Молодіжної ради.

Начальник відділу освіти Ольга Строкань відзначила згуртованість дітей та їхніх наставників, які вийшли цього дня на прибирання території військової частини.

– Працюють вони творчо та весело. Тому щиро дякую всім очільникам навчальних закладів, класним керівникам, всім учням, які долучилися до цієї роботи, за бажання зробити наше місто кращим! – звернулась до підопічних Строкань.

Самі ж юні містяни наголошують – якщо мешканці Золотоноші й надалі проявлятимуть подібні ініціативи, то європейське суспільство не за горами. Більш того, учні наголосили, що подібні суботники вони проводитимуть регулярно, таким чином підтримуючи чистоту на території рідного міста.

Анастасія Заболотня
Фото, відео: Сніжана Тесленко

Суботник у військовій частині 1 Суботник у військовій частині 2 Суботник у військовій частині 3 Суботник у військовій частині 4 Суботник у військовій частині 5 Суботник у військовій частині 6 Суботник у військовій частині 7 Суботник у військовій частині 8 Суботник у військовій частині 9 Суботник у військовій частині 10 Суботник у військовій частині 11 Суботник у військовій частині 12 Суботник у військовій частині 13 Суботник у військовій частині 14 Суботник у військовій частині 15 Суботник у військовій частині 16