“Златогор” переміг на волейбольному чемпіонаті Черкас

Протягом шести місяців у обласному центрі тривав відкритий чемпіонат міста. За головний трофей змагалося 9 команд. Днями в палаці спорту “Будівельник” відбулися головні матчі волейбольного чемпіонату.

За підсумками ігор основної частини, які проводились протягом шести місяців в спортивному залі третього корпусу ЧДТУ, визначались команди які склали півфінальні пари, – повідомляє Черкаський спорт.

Першими на майданчик вийшли команди «Дніпро» та «Три-чотири». Програвши першу партію (21:25) волейболісти «Дніпра» змогли переломити хід гри і в напруженій боротьбі виграли наступні три партії  (25:23,25:20,25:23). Таким чином, отримавши перемогу з рахунком 3:1, забезпечили собі місце в фіналі.

Глядачами очікувалась цікава спортивна боротьба в грі між командами «Златогор» та «Коло друзів». Гравці «Златогора» між тим добре налаштувались на гру, здобувши тріумф у першій партії (25:22). В другій вони взагалі не мали особливих проблем від суперника – 25:11! Тим більше несподіваним став програш «Златогором»  третьої партії (22:25). Більш висока майстерність гравців  команди «Златогор» дозволила їм виграти четверту партію (25:21) та забезпечити вихід у фінал.

Фінальна гра особливо очікувалась вболівальникам, але відсутність декількох гравців «Дніпра» не дозволила їм скласти конкуренцію  супернику. Достатньо легко вигравши першу партію (25:19) гравці  «Златогора» недооцінили силу суперника і програли кінцівку другої партії (27:29). Зробивши висновки в перерві, вони внесли корективи в команді дії і завершили фінал – 25:16 та 25:11!

Опісля відбулося нагородження переможця та призерів Чемпіонату. Команди отримали Кубки і грамоти Черкаського міськвиконкому, а гравці – медалі та грошові винагороди фізкультурного товариства “Спартак”. Кращі гравці в кожній з команд учасників фінальної частини Чемпіонату нагороджені спортивною атрибутикою Відділення НОК України в Черкаській області.

Златогор-ліга 01 Златогор-ліга 02