Житель Кединої Гори відсвяткував 100-літній ювілей

Серед довгожителів і в Золотоноші, і в районі переважно жінки, які що досягли 100-річного віку. А наприкінці березня до їхньої когорти приєднався й житель села Кедина Гора Григорій Васильович Косирєв, який відсвяткував цей ювілей.

Як розповідає Черкаський край, поздоровити довгожителя з такою поважною датою прибуло багато гостей: голова РДА Олександр Лісовий, начальник управління праці й соціального захисту Валентина Скиба, керівник територіального центру Владислав Остроглазов, сільський голова Сергій Сало з секретарем сільради, очільники ветеранських організацій села та району, учасницики художньої самодіяльності.

Дідусь народився 25 березня 1915 року в Алтайському краї. Закінчив технікум, а згодом інститут в Новосибірську, здобувши професію зоотехніка. Працював за фахом, а також викладачем в сільськогосподарському технікумі.

Одружився у 1941 році і разом з дружиною прожив у парі 70 років, виховавши двох доньок, котрі вийшли заміж за українців. З Росії перебрався до родичів ближче, тому з 1998 року проживає в Кединій Горі. Має український паспорт і сам почувається українцем.

На схилі літ про Косирєва турбуються доньки Тетяна й Віра. Також переймається всіма житейськими справами тестя зять старшої донечки – Андрій Безуглов. Діти, внуки, правнуки й праправнуки – велика родина зібралася пошанувати свого 100-літнього ювіляра. І в цьому його найбільше багатство.