Біля лікарні затримали автомобільного крадія

Якими матеріальними цінностями сподівався заволодіти зловмисник, ламаючи замки в стареньких «Жигулях», можна тільки здогадуватись, але кримінальне мислення тому і є незрозумілим нормальній людині, бо не вкладається в рамки здорового глузду.

За повідомленням обласного Управління ДСО, увечері, навіть не дочекавшись темряви, не втримався від спокуси поживитись чужим майном житель Золотоноші. Працівники приймального покою Золотоніської центральної районної лікарні, помітивши, що в автомобілі їхнього колеги – водія швидкої допомоги – нишпорить невідомий чоловік, вчинили виважено та оперативно – звернулись за допомогою в міліцію.

Вже через дві хвилини після надходження сигналу «тривоги» на пульт централізованого спостереження крадій був затриманий на місці скоєння злочину з речами, які намагався викрасти. Саму операцію успішно провели наряду працівників спецпідрозділу груп затримання ДСО на чолі зі старшим сержантом Масюком та працівники Золотоніського РВ – старші прапорщики Гуков і Гуліч.

Затриманий чоловік, яким виявився раніше судимий за хуліганство та крадіжки місцевий житель 1982 року народження, був доставлений до чергової частини Золотоніського РВ УМВС області. Наразі за даним фактом триває слідство.

Разом з тим Держслужба охорони ще раз застерігає громадян не залишати в автомобілях цінних речей, гаманців, барсеток, портфелів, аби не провокувати зловмисників на скоєння крадіжок та пошкодження майна.