Коробівські діти навчали чиновників саджати ліс [ФОТО]

Коробівське шкільне лісництво, представники Золотоніської РДА та Золотоніського лісгоспу створили молоді насадження в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Завдяки їхнім спільним зусиллям у Вільхівському лісництві уже росте один гектар соснового лісу.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

– Кожен, хто долучився до акції і власноруч посадив дерево, тепер знає, якою кропіткою працею дається ліс. Це лише крапля у морі роботи лісівників, – , відзначив директор ДП «Золотоніське лісове господарство» Микола Бас. – Але приємно, що з нами її розділяють і не залишаються байдужими до такої благородної справи, котра залишається на віки».

Юні лісівники вже не вперше беруть участь у посадках. Тому після короткого інструктажу взялися за роботу. А от голова РДА Олександр Лісовий садив ліс уперше. Тому член шкільного лісництва Наталя Кузнєцова докладно пояснила та показала, як правильно садити сіянець сосни і чому важливо, щоб корінець у землі не загинався. Очільник району роботою захопився.

– У мене прізвище Лісовий, а лісу ніколи не садив… Тому мені вдвічі приємніше допомогти фахівцям. Тим паче, що справа ця не лише цікава, але й дуже важлива, бо ліс – це життя», – сказав голова РДА.

На цій площі було висаджено близько 7 тисяч сіянців сосни, вирощених у лісорозсаднику Ліплявського лісництва. Щоб вони краще прижилися, не відчували браку вологи і були захищені від хруща, їх обробили спеціальним гідрогелем «Максимарин». Тож тепер є всі підстави очікувати, що тут виросте красивий сосновий ліс, посаджений дбайливими руками з добрими намірами.

коробівське лісництво 01 коробівське лісництво 02 коробівське лісництво 03