Волонтери підготували три автомобілі для фронту [ФОТО, ВІДЕО]

Три машини місцевий Комітет сприяння обороні відправив на допомогу українській армії. Автомеханік Сергій Безсмертний та Юрій Гонза ремонтували автівки, які вирушають в зону АТО. Раніше транспортні засоби перебували у власності місцевих підприємств, повідомляє Нова Доба.

На боковий корпус УАЗа, щоб уберегти його від лиха, за допомогою трафарета нанесли зображення Почаївської ікони Божої Матері. Він та ще два автомобілі днями вирушать на Схід. Повертали їх до життя за кошти, надані підприємцями. Також на запчастини витратили і ті 20 тисяч гривень, які зібрали золотонісці на святі Масляної.

– На сьогодні в нас уже визначено, що УАЗ буде направлений у 128-му бригаду. Щодо санітарки, то ми з’ясовуємо, кому вона необхідна, щоб це була допомога та, яка дійсно потрібна частинам, – пояснює член Комітету Сергій Кузнєцов.

Золотоноша автомобілі для АТО відправляє не вперше – місяць тому волонтери відправили до батальйону «Айдар» три УАЗи. Один із них потрапив під обстріл, тому місцеві автомеханіки їздили на Схід, щоб її ремонтувати. Ще одна автівка поки що ціла. Її, очевидно, береже ікона – візитівка золотоніських громадських активістів.

– Це вже друга машина з такою іконою. Перший автомобіль, слава Богу, уже місяць їздить, ми бачили його в репортажі з АТО. Тобто комусь ікона допомагає, а значить наша робота недаремна, – зазначив волонтер Сергій Безсмертний.

велопробіг миру 30

авто для ато 01 авто для ато 02