“Мікс” – міні-футбольний чемпіон міста

Понад чотири місяці під егідою золотоніської Федерації футболу на майданчику ДЮСШ розігрувався чемпіонат міста з міні-футболу.

Першочерговою метою цього турніру було популяризація, залучення різних верств населення до занять спортом та пропаганда здорового способу життя, повідомляє Черкаський спорт.

У змаганнях взяли участь 17 команд з міста та району. Команди були розділені на дві групи, і грали в два етапи. Після першого етапу по чотири кращі команди з кожної групи виходили в «Суперлігу» і на другому етапі розігрували чемпіонство та призові місця. Інші команди, які посіли на першому етапі місця нижче четвертого, на другому етапі розігрували місця з дев’ятого по сімнадцяте в «Лізі Б».

Ігри на обох етапах відбувались за коловою системою в одне коло. Про запеклість боротьби і рівень команд свідчать показники турнірних таблиць. В «Суперлізі» перша четвірка команд йшла майже з однаковими показниками і лише в останньому турі визначився чемпіон міста. Ним стала команда «Мікс», срібний призер «Форсаж», бронза – «Динамо».

В «Лізі Б» при рівній кількості очок в команд «ЗМК-Ветеран» та «Гельмязів» лише результат гри між собою вирішив лідерство перших.

Слід зазначити що трійця колективів, котрі посіли на п’єдесталі, в свої складах мали лише місцевих гравців, вихованців Золотоніської ДЮСШ та випускників шкіл міста різних років.

фк мікс чемпіонат з міні-футболу 2015 01 чемпіонат з міні-футболу 2015 02