На центральній вулиці відбувся “Велопробіг миру” [ФОТО]

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги та розуміння від своїх співгромадян, у тому числі й від дітей і молоді. У складний для нашої країни час у Золотоноші 28 березня відбулося спортивне свято “Велопробіг миру”, головною ціллю якого було об’єднати містян і сказати всім, що Золотоноша за мир.

Символічно, що за кермом оздобленого за кращими зразками американського фільму «Тупий і ще тупіший» кабріолета, що йшов у голові пелетона велосипедистів, сидів наш земляк Геннадій Путинець. Герой із Золотоноші півтори доби самотужки вибирався з оточення в Дебальцевському котлі з важким пораненням стегна і зараз проходить реабілітацію. В рамках заходу більш як 500 велосипедистів символічно проїхалися містом, отримавши по завершенні заїзду символічні призи в різних номінаціях.

Окрім цього містян, яких цього дня на центральній площі зібралося кілька тисяч, годували запашною кашею та смачнезними варениками, роми пригощали чаєм зі справжнього самовару на дровах, а завод Маккофе – своїм гарячим напоєм. Разом із тим, жителі мали змогу поспілкуватися з воїнами АТО, котрі зараз перебувають у відпустці чи на ротації.

Учасників заходу порадував показовий виступ молодих каратистів, яких тренує переселенець зі сходу; майже за годину було розпродано вироби кулінарного мистецтва від загальноосвітніх шкіл міста та району. А на закуску присутні насолоджувалися співами вокального гурту з Хацьок «Хацьківські бабушки» та колективів самодіяльності Міського будинку культури, школярі декламували власні вірші, присвячені подіям на сході. Змогли присутні побачити на власні очі зброю, якою обстрілюють наших воїнів на передовій та чотири автомобілі, які волонтери Координаційного комітету сприяння обороні України відремонтували та спорядили в зону АТО.

В цілому, за відгуками – свято вдалося. До Золотоніського комітету сприяння обороні України було передано 17 442 гривень, виручених на ярмарку коштів, які будуть використані на потреби АТО. До того ж школярі та учасники заходу закликали всіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаємо один одного в такий нелегкий для всіх уУкраїнців! І нехай наш невеликий внесок у допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України. Слава Україні!

Анатолій Янголь,
прес-служба Комітету сприяння обороні України

велопробіг миру 01 велопробіг миру 02 велопробіг миру 03 велопробіг миру 04 велопробіг миру 05 велопробіг миру 06 велопробіг миру 07 велопробіг миру 08 велопробіг миру 09 велопробіг миру 10 велопробіг миру 11 велопробіг миру 12 велопробіг миру 13 велопробіг миру 14 велопробіг миру 15 велопробіг миру 16 велопробіг миру 17 велопробіг миру 18 велопробіг миру 19 велопробіг миру 20 велопробіг миру 21 велопробіг миру 22 велопробіг миру 23 велопробіг миру 24 велопробіг миру 25 велопробіг миру 26 велопробіг миру 27 велопробіг миру 28 велопробіг миру 29 велопробіг миру 30 велопробіг миру 31 велопробіг миру 32 велопробіг миру 33 велопробіг миру 34 велопробіг миру 35