Понад 500 золотонісців візьмуть участь у велопробігу

Завтра в центрі міста відбудеться святкова ярмарка на допомогу АТО, в рамках якої головною подією стане акція «Велопробіг єдності». Для участі у веломарафоні вже зареєструвалося більш як 500 осіб. Така широка спортивна програма на центральній площі у Золотоноші відбудеться вперше.

За повідомленням прес-служби Комітету сприяння обороні, захід включатиме показові виступи дитячої секції кіокушинкай-карате, тренером якої – переселенець зі сходу, майстер спорту з карате Олексій Дроб’язко, демонстрація можливостей безпілотних планерів з елементами вищого пілотажу, виступи колективів самодіяльності Міського будинку культури, живе спілкування з воїнами АТО, виставку трофеїв із зони бойових дій, демонстрація відремонтованих волонтерами автомобілів, які незабаром вирушать на Донбас, продаж виробів кулінарного мистецтва умільців Золотоноші та району, на який уже зареєструвалося понад 40 організацій та закладів.

Реєстрація учасників велопробігу стартує 28 березня о 8:30. Взяти участь у ньому може кожен, хто виявить бажання. Старт свята заплановано на 10:00. Усі матимуть змогу безкоштовно посмакувати смачною кашею, чаєм та кавою, а також варениками з різною начинкою, яких напередодні наліплять рівно три тисячі штук. Зібрані кошти будуть спрямовані на потреби наших воїнів у зоні АТО.

Захід відбудеться за підтримки міської та районної рад, а також ГО «Координаційний комітет сприяння обороні України».

велопробіг 01