Поранений у Дебальцевому гвардієць повернувся додому [ФОТО]

Золотоноша дочекалася свого героя. Із військового шпиталя в Харкові до рідної домівки повернувся боєць нацгвардії Генадій Путинець, який півтори доби самотужки вибирався з оточення в Дебальцевському котлі з важким пораненням стегна. Золотоніського бійця традиційно зустрічали біля ялинок в центрі рідні та близькі, місцеві чиновники, а також небайдужі містяни.

За повідомленням прес-служби Комітету сприяння обороні, наш земляк більш як півроку провів на передовій. А з 14 лютого цього року перебував у Дебальцево, коли всі відомі події були в самому розпалі. Під час оточення вивозив на МАЗі своїх побратимів, коли його автівка потрапила під обстріл. Генадій Путинець отримав у стегно кулю калібру 7,62 і більше доби діставався “до своїх”. За цей час йому до десяти разів доводилося виходити на сепаратистів, він зачепив розтяжку (на щастя, сигнальну), ночував у БТР за 22-градусного морозу…

Історія його війни може стати кращим прикладом героїзму українських воїнів, адже незважаючи ні на що, Генадій в квітні повертається на передову.

генадій путинець 01 генадій путинець 02 генадій путинець 03 генадій путинець 04 генадій путинець 05 генадій путинець 06