Золотоніський адвокат долучився до батальйону “Айдар” [ФОТО]

Минулого уїк-енду на Схід України вирушив черговий доброволець із Золотоноші. Батько трьох дітей, успішний юрист Микола Некоз тепер нестиме службу в зоні проведення антитерористичної операції в складі добровольчого батальону «Айдар», який дислокується в місті Щастя на Луганщині.

Боронити цілісність країни Некоза традиційного відправляла громада Золотоноші від ялинок в центрі міста.

– Він справжній герой, – сказав, не приховуючи емоцій, його друг Олексій Кібальник. – Під час бойових дій у Афганістані Микола служив у Кабулі, отримав контузію. Пройшовши ту війну, він нічого не боїться, готовий за нашу країну, як то кажуть, у вогонь і воду. Справжній патріот.

За словами Кібальніка, ця людина зробила себе сама. Тримає господарство, працює приватним юристом, має дружину і трьох прекрасних дітей.

– Він вже давно мені говорив, що не може без болю дивитися на несправедливість, що коїться на сході країни. Тому й рушив на підмогу нашим побратимам у гарячій точці, – додає Олексій.

Разом із Некозом на кілька днів у зону АТО вирушила і представниця славнозвісної «Гельмязівської сотні» Валентина Фіндюк, яка має на меті допомогти нашим воїнам у господарстві, жіночими руками трохи налагодити побут воїнів.

Не став осторонь цієї події і Координаційний комітет сприяння обороні України, передавши зі своїм представником Миколою Некозом на передову продукти харчування та товари повсякденної гігієни для бійців у Щасті.

Дмитро Некоз проводи в Айдар 01 Дмитро Некоз проводи в Айдар 02 Дмитро Некоз проводи в Айдар 03 Дмитро Некоз проводи в Айдар 04 Дмитро Некоз проводи в Айдар 05 Дмитро Некоз проводи в Айдар 06