На колишнього посадовця таки завели справу за браконьєрство

За вказівкою обласного прокурора міліція Золотоніського району відкрила кримінальне провадження щодо колишнього начальника Головного управління юстиції в області Вадима Корчаку, якого підозрюють у браконьєрстві, зокрема незаконному вбивстві косулі.

Про це повідомив обласний прокурор Юрій Шеремет на прес-конференції в Черкасах 19 березня, розповідає Вікка.

“Спочатку збирали адміністративні матеріали, але я все-таки вирішив, що треба внести відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, – говорить він. – Зокрема, аби перевірити, чи був факт браконьєрства, чи застрелено якусь тварину. Залежно від цього, настає адміністративна або кримінальна відповідальність. Відповідно, за результатами перевірки стане зрозуміло, до якої відповідальності притягатиметься ця особа”.

Прокурор нагадав, що справою займається Золотоніський райвідділ міліції, “а ми лише взяли цю справу на контроль”.

“Так було зроблено, щоб це перевірялося слідчим шляхом, щоб допитувалися люди, проводився огляд місця події, а не просто було зібрано документи і так якимось чином це все притихло”, – пояснив Шеремет.

17 березня одіозного екс-керівника регіонального управління юстиції Вадима Корчаку впіймали на браконьєрстві, коли той у Комарівці Золотоніського району полював на вагітну косулю. Зазначено, що колишній чиновник спочатку намагався “вирішити” це питання без галасу.

За словами інспектора, мисливці полювали на вагітну косулю та диких кабанів, яких правоохоронці помітили за допомогою приладу нічного бачення. У цей період заборонено будь-яке полювання, крім того, у нічну пору доби.