В Будинку школяра розпочалось молодіжне шоу “Хто зверху” [ФОТО]

Гру «Хто зверху?», зроблену за зразком відомого шоу «Нового каналу», влаштували для місцевих хлопців і дівчат в Будинку дитячої та юнацької творчості. Організатор проекту Дмитро Кузьмінський та ведуча Оля Кисіль доклали чимало зусиль, щоб провести гру цікаво, невимушено та захоплююче. Різноманітні конкурси, бонусні запитання вражали широтою охоплених сфер життя, розповідає Прочерк.

Молоді люди демонстрували сукупний інтелект у конкурсах «Показуха» та «Хто я?», практичні вміння у фарбуванні нігтів та забиванні гвіздків у дошку, визначали розмір косметики у дівчат чи кількість друзів у соцмережах у хлопців, доводили, що немає проблем з інтелектом у конкурсі «Склади літери» та інше.

У першій гри приймали участь юні золотонісці Дмитро Кузьмінський, Віталій Калачов, Євген Луганський, Ренат Шакіров, Володимир Мартиненко у команді хлопців та Ольга Кисіль, Марина Литвиненко, Олена Трофимова, Ольга і Анастасія Пономаренки у команді дівчат

Глядачі натхненно вболівали за обидві сторони, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Пощастило в цій грі колективу дівчат, але проект триває. Вже сьогодні організатори опублікували склад юнацької команди на наступну гру, котра відбудеться 25 березня об 11:00: Дмитро Кузьмінський, Олександр Карпич, Ростислав Щербина, Юрій Дробот та Михайло Акіменко.

хто зверху 01 хто зверху 03 хто зверху 02

хто зверху 04