У Комарівці на браконьєрстві спіймали екс-чиновника

Колишнього керівника регіонального управління юстиції Вадима Корчаку впіймали на браконьєрстві. Як виявилося, 17 березня 2015 року у Комарівці Золотоніського району Корчака полював на вагітну косулю.

Про це виданню Вчасно повідомив позаштатний екологічний інспектор Державної екологічної інспекції в області, який попросив не називати прізвища.

Учора, 17 березня, о 19.30 в Комарівці на кукурудзяному полі екологи помітили автомобіль “Нива Шевроле” червого кольору, з вікна якого виглядала мисливська рушниця-карабін із глушником.

Інспектори затримали браконьєрів, під час огляду документів з’ясувалося, що один із затриманих – екс-начальник Головного управління юстиції в області Вадим Миколайович Корчака.

Останній, за словами інспектора, намагався “вирішити” це питання без галасу. Проте правоохоронець про злочин відразу повідомив т.в.о начальника Державної екологічної інспекції в області Сергія Поліщука.

– Я заліг в балку, щоб пропустити машину і записати номер. Потім побачив, як вони заїхали на кукурудзяне поле, відкрили вікно і виставили карабін з глушником та приладом нічного бачення. Порушники дивилися на поле – шукали звіра. Ми увімкнули ліхтарі, люди на авто почали тікати в ліс та там їх заблокувала наша машина. Спершу люди закрилися в машині, потім спробували якось «зам’яти» питання. Та ми викликали міліцію, оформили протоколи, – розповів вже Прочерку той самий неназваний поки інспектор.

Справу ж передали на слідство до Золотоніського районного відділу міліції.

За словами інспектора, мисливці полювали на вагітну косулю та диких кабанів, яких правоохоронці помітили за допомогою приладу нічного бачення. Любителі незаконного полювання порушили низку статей Закону “Про мисливське господарство та полювання”.

За словами редакції Прочерка, детальніше про затримання браконьєрів вони спробували дізнатися в Золотоніському РВ УМВС України в області та в Державній екологічній інспекції. Проте керівник золотоніської міліції поки не може надати коментарі через зайнятість, а в екоінспекції інформація ще готується.