“Ураган” та “Пальміра” об’єднались в один футбольний клуб

Кубок «Черкаського спорту» стане дебютним для нового футбольного клубу Золотоніщини. У календарі змагань заявлена команда, яка утворилася при злитті двох колективів  району – «Ураган» Кривоносівка та «Пальміра», зазначає видання-організатор турніру.

Днями було ухвалене рішення, що на їхній основі буде сформовано спортивний клуб, який матиме назву «Лідер».

Сьогодні СК «Лідер» провів свій перший матч на турнірі, а у новому сезоні команда виступатиме у Вищій лізі чемпіонату Черкаської області. Наразі новостворений колектив Сергія Макаренка та Миколи Безгуби лише формується. Гравці провели кілька тренувань і вже перемогли у першому турі змагань – 1:0

Хвилин 20 командам знадобилося задля того, аби пристосуватися до в’язкого поля та м’яча. Для більшості гравців ця гра стала першою на великому полі після міжсезоння. Власне на це можна списати і певний брак у грі.

Першими перейшли до гостроти футболісти «Лідера». Небезпечно з метрів 25-ти пробив Кобрушко, м’яч на кутовий перевів голкіпер. Буквально за кілька хвилин огризнувся і «Урожай», та ще й видав найгостріший свій епізод у цьому матчі. Григорій Какаша отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, амплітудним ударом півзахисник влучив у поперечину. Наприкінці тайму «Лідер» міцно окупував штрафний майданчик «Урожая». Правда заштовхнути м’яч у ворота в першому таймі вони не змогли.

Маючи неймовірно широку лавку запасних (спадок «Урагана» та «Пальміри» зараз налічує майже 30 футболістів), «Лідер» зробив кілька кадрових змін. В центрі поля непогано, на папері, виглядає тандем Кобрушко-Сидоренко. Однак якийсь конструктив вносив у гру лише перший. На початку другого тайму півзахисник «Лідера» двічі пробив біля стійки, ще кілька разів загострював передачею.

Переможний гол «Лідер» забив зусиллями Горкуна. Досвідчений форвард, після метушні у штрафному майданчику, вміло розібрався і відправив м’яч у дальній кут. Наприкінці матчу у «Лідера» було ще кілька напівмоментів, але рахунок не змінився.

Микола Безгуба, гравець та співвласник ФК “Лідер”:

Лідер - Урожай 01 Лідер - Урожай 02 Лідер - Урожай 03 Лідер - Урожай 04