Підприємців запрошують на семінар з приводу введення нових реєстраторів

Черкаські обласні податківці запрошують зацікавлених осіб взяти участь у кущовому семінарі-нараді з питань запровадження реєстраторів розрахункових операцій.

Законом України 28 грудня запроваджено обов’язкове використання РРО для платників єдиного податку – фізичних осіб-підприємців: платників третьої групи – з 1 липня 2015 року, платників другої групи – з 1 січня 2016 року.

Водночас платники єдиного податку – фізичні особи-підприємці другої та третьої груп при провадженні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торгівельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори.

Більшість платників єдиного податку у своїй діяльності використовують комп’ютерну та не фіскалізовану касову техніку, тож впровадження РРО не завдасть труднощів. Водночас подотаківці пропонують не зволікати із реєстрацією пристроїв, щоб до встановленого законодавством терміну налагодити роботу касової техніки із програмним забезпеченням, підготувати працівників до роботи на ній тощо.

У нараді ж з приводу нововведень братимуть участь представники Асоціації «Українські електроніка, комп’ютери, касові апарати», керівники сервісних центрів та керівники громадських організацій підприємців.

Питання застосування РРО та справляння акцизного податку висвітлять лектори – керівники профільних підрозділів головного управління ДФС у Черкаській області.

Семінар-нарада відбудеться 12 березня в актовому залі головного управління ДФС Черкащин за адресою: м.Черкаси, вул.Хрещатик, 235, 2 поверх.

Початок роботи семінару о 10:00 год., реєстрація – о 09:00 год.

Попередня реєстрація (вказати назву ФОП, організації) до 13 год. 11.03.2015 року за адресою: zolotoniskaodpi@meta.ua чи телефоном /04737/ 5-30-06.