У другій школі сотня юнаків виборювала обласну першість з греко-римської боротьби [ФОТО, ВІДЕО]

У переддень жіночого свята Золотоноша приймала фінал обласних дитячих змагань з греко-римської боротьби. На масштабний спортивний турнір до місцевої СШІТ №2 (базове місце для тренувань у райцентрі) з’їхалось 108 юнаків з усіх районів Черкащини, котрі виборювали першість у дванадцяти вагових категоріях.

Суттєвим десантом відзначились золотоніські представники цього виду спорту. Статус господарів турніру хлопці підтвердили доволі непоганими результатами. Цього дня вихованці нашого міста здобули 20 призових місць, серед яких виділяються й переможці – Ростислав Юрченко (35 кг), Євген Швець (53 кг) та Ростислав Кулик (63 кг).

Самі змагання, котрі через масовість відбувались протягом цілого дня, виконали головну свою функцію – зацікавленість дітей. Азарт, жага до перемоги та взаємоповага – такими складовими можна описати поведінку дружньої спортивної команди дітлахів з різних міст цього дня.

Спонсором обласного турніру з греко-римської боротьби стало ТОВ “Золотоніське ремонтно-будівельне підприємство”. На думку директора товариства, Людмили Литвиненко, найкращі інвестиції – це вклад в дітей. Адже від молоді залежить наш добробут через десятиліття.

– Якими вони виростуть – зі стаканом вина, з цигаркою в зубах, чи людьми, що ведуть здоровий спосіб життя? Від цього залежить наше майбутнє, – пояснює Литвиненко. – Війна чи не війна, які б катаклізми або кризи не відбувалися, ми повинні вкладати в дітей все найкраще.

Підприємець зауважила, що кожна дитина народжується генієм, але виростає вона такою, якою її зробило оточення – батьки, вчителі та суспільство в цілому. Тому й дуже важливо на сьогодні відірвати молодь від комп’ютерів, дати щось корисне.

– Не важливо, чи це буде греко-римська боротьба, чи волейбол, чи, приміром, анонсований велопробіг…, – додає Людмила. – Діти мають бути активними, на те вони і діти. Тому й не шкодуємо ні моральних, ні матеріальних засобів для того, щоб підтримати спортивний рух.

З цими словами погоджуються і люди, котрі творять школу боротьби Золотоноші – тренери Ігор Ракітін, Станіслав Власенко та Гарік Алексанян.

Окрасою ж турніру стали двоє золотоніських спортсменів, котрі привезли перемогу з Міжнародного турніру українсько-сірійської дружби – Едуард Бакум та володар кубку, зовсім юний Ігор Шадловський.

Результати золотоніських спортсменів на обласних змаганнях:

Вагова категорія 23 кг: Хайрутдінов Максим – 2 місце, Косенко Максим – 3;

26 кг: Філоненко Богдан – 3;

29 кг: Надільнюк Владислав   – 3;

32 кг: Шишлін Олександр   – 2;

35 кг: Юрченко Ростислав  – 1; Перепада Вадим  – 3;

38 кг: Лебедев Владислав  – 2, Гницюк Максим    – 3;

42 кг: Бородач Богдан   – 2;

47 кг: Маркарян Армен – 3;

55 кг: Гостяев Костянтин – 2;

53 кг: Швець Євген  – 1, Вірста Олексій   – 2, Хоменко Денис – 3;

63 кг: Кулик Ростислав –  1, Солдатенко Олександр  – 2, Алімасов Акім    – 3;

73 кг: Бакум Едуард  – 2, Коцуренко Едуард   – 3.

першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 1 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 8 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 7 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 6 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 5 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 4 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 3 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 2

першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 9 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 13 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 12 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 11 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 10

першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 14 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 16 першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 15

першість черкащини з греко-римської боротьби 2015 17

На фото: Едуард Бакум, Людмила Литвиненко та Ігор Шадловський