Волонтери, що потрапили в халепу на КП, дякують даішникам

На електронну адресу Управління Державтоінспекції Черкаської області надійшов лист з вдячним текстом. Як зазначає прес-служба установи, в листі була описана ситуація в якій доводилось побувати кожному водію – виведення з ладу автомобіля на дорозі. В деяких випадках дуже часто буває не обійтися без сторонньої допомоги, а вона прибуває далеко не відразу.

3 березня, о другій годині ночі водії-волонтери на автомобілі «Мерседес» поверталися з міста Кременчуг додому в Миронівку. На трасі Бориспіль-Запоріжжя, неподалік села Кропивна, під час руху в автомобіля пробились два колеса. Доїхавши до стаціонарного посту «Золотоноша», водії звернулись за допомогою до інспекторів роти ДПС ВДАІ з обслуговування міста Черкаси, які в той час несли там службу.

Працівники ДАІ відразу відреагували на прохання про допомогу. Надали водіям потрібні інструменти, допомогли замінити пошкоджені колеса та напоїли гарячою кавою. Автомобілісти в свою чергу виявились вдячними і направили на адресу Управління в Черкаській області звернення з подякою за надану допомогу.

Нагадаємо нещодавно про зовсім інше ставлення харківських даішників розповідали волонтери Комітету сприяння обороні. За словами золотонісця Олександра Пацьори, на виїзді з Харкова, де вони повертались з довгої дороги до міста Щастя, водія-активіста змусили заплатити хабар розміром 500 грн.