Нічний клуб “Фараон” працює без дозвільних документів – Міськвиконком [ВІДЕО]

Нічний клуб “Фараон” вже кілька місяців працює у самісінькому центрі Золотоноші. У мерії стверджують: розважальний заклад немає жодних дозвільних документів. Аби розібратись у цій ситуації скликали навіть координаційну нараду. Та власник “Фараону”, Володимир Мархоцький вирішив її проігнорувати, – розповідає у своєму сюжеті Вікка.

Контролюючі органи нічого не можуть вдіяти із підприємцем. З перевіркою до закладу – зась.

– Щоб ми могли піти на даний об’єкт, треба отримати дозвіл Кабміну. Тільки після цього ми можемо здійснити перевірку, – зазначає Володимир Карпенко, головний санітарний лікар Золотоніського району .

За словами першого заступника міського голови Артема Омеляненка, невідомо навіть чи є в нічному клубі пожежна сигналізація. Нехтування усіх норм і правил безпеки може призвести до трагедії, каже чиновник.

– Прикриваючись розпорядженням прем’єр-міністра, не можна робити казна-що. Не хочу, щоб сталося як з “Хромой лошадью” в Росії, коли дуже багато людей загинуло, – розповідає Омеляненко.

Нарікають не лише на безпеку у “Фараоні”. 21 лютого, коли уся країна вшановувала пам’ять загиблих на Майдані, тут влаштували вечірку, з доволі ексцентричною назвою. Міська влада запевняє, що зробить усе можливе, аби свавіллю власника закладу покласти край.

нічний клуб фараон 02