Олена Ремізова » Звіт про допомогу Максимові Христенку

Трошки відзвітуємо щодо закупівлі для Максима Христенка. Днями було оголошено прохання про допомогу для золотонісця, який несе служба у зенітно-ракетній батареї полку ПВО, що базується в секторі “М”.

В цілому вдалося завдяки активності містян вдалося зібрати 1370 гривень. За ці кошти  вчора придбали:

– 5 пар наколінників і налокотників (80грн/шт)
– спальник (450 грн.)
– 2 пари тактичних рукавиць (40грн/пара)
– 4 комплекти натільної білизни (110 грн/шт)

Фото і чеки, опублікуємо трішечки згодом.

Шановні золотонісці! Коштів не вистачає! Ще вкрай необхідні тактичні окуляри, чотири спальника, форма, бодай якась… Допомога потрібна вже вчора!

Хочеться запитати всіх: на війні ваш земляк; невже кожен, сидячи в теплі і в добрі, не розуміє, що заради вашого тепла, зараз там мерзне в тому числі й Максим? Чому таке пасивне ставленння? В групі, де було опубліковане прохання, 13000 читачів. Нехай тисяча осіб перерахує хоча б 5 ривень – і наш боєць вже одягнений! Ви значно більше витрачаєте просто так…

Можливо зараз не час зараз стояти осторонь? Молодь Золотоноші, пишу ці пости, намагаюсь достукатись до Вас! Допомога дуже потрібна!

Якщо хтось має можливість придбати самотужки щось з наведеного вище, телефонуйте – +38 /097/ 919-32-59

Для перерахунку коштів можна скористатись картою Приватбанку 5211 5374 4291 0274 (Савісько Валентина Василівна).

Будемо дуже вдячні за кожну копійку, вона тепер вкрай важлива! Підтримайте своїх земляків, дайте їм частинку свого тепла і в їхніх очах ви отримаєте найбільшу винагороду! Розтопіть свої серця, не дайте їм замерзнути! Дякую!

Олена-Ремізова

Олена Ремізова, волонтер

Максим - крайній праворуч

Максим – крайній праворуч