Волейбол: Крупське перемогло на районному чемпіонаті, Золотоноша – на спецтурнірі

У спортивному залі середньої школи села Кропивна відбулася першість району з волейболу, в якій взяли участь шість команд: Новодмитрівки, Калеників, Піщаного, Чапаєвки, Крупського, Драбівець. У фіналі зійшлися команда Крупського та Чапаєвки. Гра відзначилась напруженістю, а тріумфував в черговий раз колектив села Крупське. У складі переможців грали: Ігор, Олег та Юрій Хомути, Ігор Дробітько, Сергій Гопка, Григорій Ілляшенко, Олександр Бульда та Віталій Войцехівський.

Змагання відбулися в чергову річницю виведення військ із Афганістану, привітати спортсменів приїздили голова спілки ветеранів Афганістану Григорій Шкурко та голова Золотоніської РДА Олександр Лісовий, які вручили медалі переможцям.

Фінал волейбольних змагань

Минулими ж вихідними у Гельмязові відбувся турнір пам’яті колишнього вчителя фізкультури Петра Абаімова. Цього року у змаганнях взяли участь колективи Чапаєвки, Вознесенського, Гельмязова, Золотоноші і Черкас. Перемогу у турнірі, котрий проходив в теплій та дружній обстановці, здобула золотоніська команда. Склад тріумфаторів доволі цікавий та віковий. Це – Владислав Кулініч, директор ПАТ “Золотоніський маслоробний комбінат”, Віталій Войцехівський, міський голова Золотоноші, Михайло Суруханов працівник трансгазу, Віктор Ткаченко, вчитель ЗОШ№3 та приватні підприємці Віталій Гора, Григорій Ілляшенко та Сергій Кожем’яка.

Організатором змагань виступив голова правління ТДВ “Русь” Сергій Кир’яченко за сприяння Владислава Кулініча та Віталія Войцехівського. Також меценатом виступила сільський голова Гельмязова Людмила Могила, яка вручила місцевій школі волейбольну сітку та м’ячі. Приз глядацьких симпатій отримала чапаєвська команда, яка мала у своєму складі 3-х жінок.

Волейбол турнір пам'яты Абаімова