Маслоробний комбінат завершив рік з чистим прибутком у 35 мільйонів

Один із заводів групи «Молочний Альянс» – «Золотоніський маслоробний комбінат» – завершив 2014 рік з чистим прибутком, що складає 35,4 мільйонів гривень.

Про це йдеться в інформації від підприємства, яка опублікована в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як повідомляють Бізнес Новини, незважаючи на те, що цей прибуток на 16% менший за отриманий позаминулого року, активи заводу на кінець 2014 року зросли на 4% (до 292 мільйонів гривень), а поточні зобов’язання зменшилися майже вдвічі – до 113 мілн грн.

Нагадаємо, восени представники Єврокомісії проводили перевірку комбінату. Перевіряли не лише документи, а й виробництво — цехи та лінії, причому дуже ретельно, цікавились обладнанням, технологією, спілкувалися із місцевими фахівцями й робітниками. Члени комісії не утаємничили результат, а відверто висловилися, що про Золотоніський маслоробний комбінат в них найкращі враження. Написали 5 приписів – їх виконання служитиме перепусткою  для підприємства  на  євроринок. Тому тут нині живуть надією на те, що їх оцінять по заслугах