До бійців, що готуються до відправлення на Схід, відправили більше тони продуктів [ФОТО]

волонтери-золотоноша

Повний причіп їжі прибув учора до офісу ГО «Координаційний комітет сприяння обороні України». Привезли його жителі села Домантове, котрі відгукнулися на пропозицію сільського голови Віктора Білялова зібрати продукти для земляків-військовослужбовців в зону АТО. Масштаби вражають, адже, приміром, лише на домантівській вулиці Шевченка селяни зібрали близько 800 кілограмів харчової допомоги.

Вже увечері до однієї з військових частин Нікополя вирушило більше тони продуктів та теплих речей. Активісти Комітету спільно з представниками Самооборони зібрали та самотужки відвезуть нашим бійцям гуманітарний вантаж. До збору одягу та їжі доєдналися Маліївка та Кропивна. В цілому 1,5-тонний мікроавтобус було завантажено під самий дах.

 – Ми повинні підтримувати наших бійців. Хлопцям, які в будь-який момент можуть вирушити в зону, ми повинні допомагати не менше за інших. Тому й веземо їм гуманітарну допомогу, – розповів керівник Координаційного комітету Вячеслав Назаренко. – Ми вирішили підтримати ініціативу Самооборони. Розумієте, є відчуття провини і обов’язку. Значно небезпечніше хлопцям, які очікують своєї черги. Завдяки таким як вони, у нас все добре. Хтось мусить воювати, а хтось допомагати”.

 

Комітет сприяння обороні Золотоноша 01 Комітет сприяння обороні Золотоноша 02 Комітет сприяння обороні Золотоноша 03 Комітет сприяння обороні Золотоноша 04

comments powered by HyperComments