Міліцію перевели на посилений режим

У Золотоноші збільшено кількість патрулів. Разом із міліціонерами спокій охоронятимуть і жителі самих населених пунктів. Особлива увага приділяється охороні стратегічних об’єктів. Адже у нинішній ситуації краще проявити надмірну пильність, ніж дозволити терористам наробити лиха.

Золотоніський міськвідділ УМВС України повідомляє, що на виконання рішення селекторної наради Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з головами обласних, державних адміністрацій з питань безпеки громадян України, захисту найважливіших об’єктів інфраструктури та з метою посилення охорони громадського порядку, підвищення впливу міліції на кримінальні прояви, недопущення тероризму, диверсій, гарантування безпеки громадян та контролю за переміщенням радикально налаштованих громадян на авто, залізничному, річковому транспорті, з 24 січня міліцію області переведено на посилений режим роботи.

Правоохоронці Золотоніського міськвідділу міліції продовжують практикувати спільні оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів. Їх метою є попередження та припинення правопорушень і злочинів на території міста й району.

Щовечора разом із міліціонерами вулиці Золотоноші патрулюють і представники державних установ. У Золотоніському міськвідділі міліції перед початком патрулювання для правоохоронців та представників громадських формувань проводять інструктаж. Під час нього визначають маршрути чергування, патрульним пояснюють, як поводитися при виявленні тих чи інших порушень, ознайомлюють із оперативною обстановкою, а також наголошують на ввічливому ставленні до громадян. Міліціонери перевіряють зустрічних перехожих. Ті з розумінням ставляться до такої пильної уваги до себе.