Волонтери відправили на передову вже третій автомобіль від золотонісців [ФОТО]

Золотонісців, які воюють на передовій, стало більше. До Щастя вирушив коробівчанин Назар Крупка, який виявив бажання допомогти своїм колегам. Доброволець відправився в дорогу разом із волонтерами ГО «Координаційний комітет сприяння оборони України», які саме переганяли черговий відремонтований УАЗ для наших бійців. Це авто стало вже третім за два останні місяці, які доставили в зону АТО, наголошують волонтери Комітету.

Автомобіль, що був не на ходу, передав житель Золотоноші Вадим лише три тижні тому. Завдяки вільхівським майстрам-слюсарям Юрію Гонзі, Олегу Джулаю, Сергію та Андрію Пухам, а також Сергію Бесмертному, які відгукнулися на проблему і підійшли до ремонту авто з усією відповідальністю, вітчизняний позашляховик служитиме нашим хлопцям на передовій.

Кілька активістів Комітету залишаться в Щасті: будуть прямо на передовій ремонтувати аж вісім УАЗів. Їдуть не з порожніми руками, а суттєво навантажені запасними частинами, за що дуже дякують золотонісцям Ігорю Мішкову, Віктору Куниці та іншим містянам, які допомогли.

Заразом повернений до життя УАЗ привіз на фронт продукти, воду, цигарки, малюнки і сюрпризи від золотоніських школярів. Особливими ласощами стане свіже яловиче м’ясо від СТОВ «Лящівка» (керівники – Федір та Ніна Скрипки).

АТО УАЗ Золотоноша 01 АТО УАЗ Золотоноша 02 АТО УАЗ Золотоноша 03 АТО УАЗ Золотоноша 04 АТО УАЗ Золотоноша 05 АТО УАЗ Золотоноша 06