Волонтери відправили на передову вже третій автомобіль від золотонісців [ФОТО]

Золотонісців, які воюють на передовій, стало більше. До Щастя вирушив коробівчанин Назар Крупка, який виявив бажання допомогти своїм колегам. Доброволець відправився в дорогу разом із волонтерами ГО «Координаційний комітет сприяння оборони України», які саме переганяли черговий відремонтований УАЗ для наших бійців. Це авто стало вже третім за два останні місяці, які доставили в зону АТО, наголошують волонтери Комітету.

Автомобіль, що був не на ходу, передав житель Золотоноші Вадим лише три тижні тому. Завдяки вільхівським майстрам-слюсарям Юрію Гонзі, Олегу Джулаю, Сергію та Андрію Пухам, а також Сергію Бесмертному, які відгукнулися на проблему і підійшли до ремонту авто з усією відповідальністю, вітчизняний позашляховик служитиме нашим хлопцям на передовій.

Кілька активістів Комітету залишаться в Щасті: будуть прямо на передовій ремонтувати аж вісім УАЗів. Їдуть не з порожніми руками, а суттєво навантажені запасними частинами, за що дуже дякують золотонісцям Ігорю Мішкову, Віктору Куниці та іншим містянам, які допомогли.

Заразом повернений до життя УАЗ привіз на фронт продукти, воду, цигарки, малюнки і сюрпризи від золотоніських школярів. Особливими ласощами стане свіже яловиче м’ясо від СТОВ «Лящівка» (керівники – Федір та Ніна Скрипки).

АТО УАЗ Золотоноша 01 АТО УАЗ Золотоноша 02 АТО УАЗ Золотоноша 03 АТО УАЗ Золотоноша 04 АТО УАЗ Золотоноша 05 АТО УАЗ Золотоноша 06

comments powered by HyperComments