Фронтмен “Теорії простору” даватиме сольний концерт у золотоніській кав’ярні

Андрій Клименко, співзасновник та лідер рок-гурту “Теорія простору”, котрий вже встиг завоювати неабияку популярність в країні, вирішив використати час перебування на малій батьківщині з користю. У місцевій кав’ярні на вулиці Шевченка музикант має намір провести вечір акустичної музики.

Концерт сольний, адже виступатиме Андрій без інших учасників колектив. Головних дієвих осіб двоє – Клименко і акустична гітара, щоб, за словами автора ідеї, було присутнє відчуття “домашності” і відвертості.

– Це чудова нагода зіграти для давніх знайомих та мешканців міста, в якому я виріс. Негучно і щиро. Саме в такій неформальній атмосфері найзручніше вести емоційний діалог зі слухачем, такого діалогу хочу і з меломанами рідного міста”, – пояснює рок-музикант.

На заході використовуватиметься репертуар “Теорії Простору”, але буде лунати і чимало пісень, які в інтернеті знайти неможливо, зокрема кілька нових.

Сам Клименко, не дивлячись на столичне життя, рідним містом вважає  Золотоношу, тому ідею завітати сюди з власною творчістю виношував давно. Більше того, творчий шлях гурту “Теорія Простору” почався саме в цьому місті, на фестивалі “Звуки Незалежності” у 2013 році.

– Не знаю, коли гуртом зможемо відвідати Золотоношу з концертом, тому це чудова можливість почути наші пісні. В затишній атмосфері, найбільш сприятливій для акустичного формату, – звертається до містян Андрій.

Вхід на вечір безкоштовний. Виступ відбудеться 15 лютого (неділя) о 19:00 в “Кав’ярні” на Шевченка 151.

 андрій клименко акустичний вечір