Спартак – Альтаїр 2:4, Пальміра – Енергія 0:4, Ураган – Дніпро 4:2 » Огляд 9 туру футзальних змагань [ФОТО, ВІДЕО]

Чергова поразка “Спартака”. У цьому матчі драбівчани з перших хвилин почали доводити свою перевагу над суперником. Звісно, прірва у класі помітна неозброєним оком, тому результат гри став відомий ще до перерви. До кінця першого тайму футболісти “Альтаїра” забезпечили собі перевагу у три м’ячі, – повідомляє Черкаський спорт.

Хоча “Спартак” боровся протягом усього матчу. Команда не погано контратакувала й знайшла слабкі місця у захисті суперника. Так, у першому таймі команда із Золотоноші забила гол престижу. Проте у другому таймі “спартаківці” чисто відзахищалися й забили свій м’яч. Гравці “Альтаїра” ж у свою чергу атакували весь час, але із реалізацією були проблеми. Команда розігрувала свої атаки, але в більшості випадків розіграш ні до чого не призводив. Втім і цього рахунку вистачило для перемоги.

Спартак – Альтаїр 2:4

Голи: Лучанінов, Приходько – Голуб (2), Дмитренко, Животенко
Попередження: Приходько, Дузь
Вилучення: Дузь

 Спартак - Альтаір 2-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 01 Спартак - Альтаір 2-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 02 Спартак - Альтаір 2-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 03

Петро Міхновський, президент “Спартака”:

Надпринциповий матч для “Пальміри” завершився невдачею. Команда із Золотоніського району, кістяк якої становлять футзалісти з Києва, вийшла на цей матч перемагати. Проте зіштовхнулася з не просто супротивом, а з потужною організованою грою від “Енергії”. Підопічні Ігоря Чуприни ретельно підготувалися до матчу й вийшли за трьома очками. З перших хвилин “енергетики” вразили своїм запалом та натиском.

“Пальміра” просто не могла розігрувати свої атаки, адже “Енергія” відразу відбирала м’яч. Як наслідок, “пальмирцям” не вдавалося розігрувати свої атаки, адже доводилося багато захищатися. Втім моменти команда також створювала, до середини тайму гра перейшла на зустрічні курси, але до перерви рахунок був “сухим”.

Із початком другої 20-хвилинки футболісти “Пальміри” врешті заволоділи ініціативою й почали розігрувати свої комбінації, часто рухаючи м’яч. Втім, кілька помилок і “Енергія” вже лідирує. Спочатку Денис Бреус завершив чудову атаку своїм пострілом у 9-ку. А потім свій м’яч забив інший золотонісець Віталій Зоря. За рахунку 0 : 2 футболісти “Пальміри” почали думати про розіграш чисельної більшості.

Власне, п’ятого польового команда почала розігрувати ще за 10 хвилин до кінця матчу. Знову постійний рух, розіграш комбінацій до вірного, але м’яч вперто не йшов у ворота. Окрім комбінацій, гравці “Пальміри” не гребували бити здалеку. По кілька разів і в першому, і другому таймах потужних ударів завдавав Олександр Зубенко, але воротар “Енергії” щоразу рятував свій колектив.

Як наслідок, час зпливав, а “Енергія” просто чудово захищалася. Команда відразу на своїй половині зустрічала суперника, не даючи пробивати. Тому гравці “Пальміри” почали поспішати і помилятися. З плином часу помилок ставало все більше, тому “енергетики” почали частіше втікати в контратаки. Третій та четвертий гол був забитий саме таким чином. У підсумку “Пальміра” продовжила атакувати, але вплинути на результат не вдалося. Далася взнаки відсутність кількох киян у складі, оскільки до кінця гри футболісти “Енергії” були свіжішими за суперника й втримали свою перемогу. 0 : 4, “Пальміра” практично втрачає шанси на плей-офф.

Пальміра – Енергія 0:4

Голи: Бреус (3), Зоря

Пальміра - Енергія 0-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 01 Пальміра - Енергія 0-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 02 Пальміра - Енергія 0-4 Чемпіонат Черкащиниз футзалу 14-15 9 тур 03

Олександр Зубенко, гравець “Пальміри”:

Результати інших матчів туру:

УДАР – Рятівник 0 : 0

Дахнівка – Торпедо 3 : 8

Матусів – Шарм 1 : 3

Вікторія – Цетус 4 : 5

Чемпіонат Черкащини з футзалу 14-15 9 тур

 

Переможна серія “Дніпра” завершилася. Кривдником молодої та зухвалої команди став “Ураган“. Кривоносівський клуб не можна назвати найсильнішим у чемпіонаті. “Ураганівцям” бракує стабільності, втім у цьому матчі команда виклалась на максимум. Гравці “Урагану” свідомо віддали суперникові ініціативу, швидкі футболісти “Дніпра” атакували, але швидко отримали гол у відповідь. Своїм пострілом рахунок відкрив В’ячеслав Ткаченко.

Втім, до перерви “Дніпро” оговтався. Протягом сезону Тарас Коломієць суттєво тасує склад, цього разу до команди долучився Андрій Калініч. Досвідчений футболіст хоча й допоміг команді у матчі, проте добути перемогу не судилося. Проте, повернімося до першого тайму. До перерви, зусиллями Бабія та Передерія команда зрівняла та вийшла вперед. Однак кривоносівці зібралися з силами й не залишили суперникові шансів у другому таймі.

Чудовий перфоманс влаштував В’ячеслав Ткаченко, котрий за підсумками матчу відзначився дублем. Словом, у другому таймі гравці “Урагану” відійшли від захисної тактики й пішли в атаку, власне цього “Дніпро” не очікував. Як наслідок, три голи поспіль від “Урагану”, тоді як “Дніпро” на це відповів нічим. Команда Тараса Коломійця пручалася, атакувала, однак їхній суперник оборонявся значно грамотніше. Взагалі цей матч можна назвати найуспішнім, який провів “Ураган” у цьому сезоні. 4 : 2, заслужена перемога.

Дніпро – Ураган 2:4

Голи: Бабій, Передерій – Ткаченко (3), Петришин
Попередження: Хоменко, Петришин, Ткаченко

Дніпро - Ураган 2-4 Першість Черкас з футзалу 14-15 9 тур 01 Дніпро - Ураган 2-4 Першість Черкас з футзалу 14-15 9 тур 02 Дніпро - Ураган 2-4 Першість Черкас з футзалу 14-15 9 тур 03

Олег Литвинов, тренер “Урагану”:

Результати інших матчів туру:

Арка – Руська Поляна 3 : 1

Мошни – Червона Слобода 2 : 4

Звенигородка – Епіцентр 0 : 3

Хвиля-Коледж – Княжа-ЛНЗ 1 : 5

Одна Родина – Черкасигаз 2 : 3

Першість Черкас з футзалу 14-15 9 тур