Золотоніщина урочисто провела мобілізованих бійців

Ранком 31 січня біля районного будинку культури зібралося чимало чоловіків, їхніх рідних та друзів. За традиціями Золотоніщини воїнів-захисників України з рідними та друзями запросили до приміщення районного будинку культури для того, щоб гідно провести воїнів у далеку дорогу, – повідомляє Черкаська обласна рада.

З напутніми словами до майбутніх воїнів звернувся голова районної ради Валерій Саранча:

– Ми традиційно організовуємо офіційні проводи наших мужніх Героїв до лав Збройних Сил України. Та сьогодні нас із вами, дорогі друзі, об’єднує одна громадська позиція – якщо не я, то хто ? Ця позиція об’єднує багатьох тих, хто не ховається за ,,липовими” медичними довідками, тих, хто не шукає собі хвороби, а мужньо йдуть до військових комісаріатів, до лав української армії. Для нас ви вже Герої, тому що сьогодні ви не просто йдете до війська, а розумієте, що йдете захищати Батьківщину, боротись за мир в Україні. Ми вами пишаємось і вклоняємося вашим родинам, батькам, матерям та дружинам.

Отець Олександр освятив мобілізованих чоловіків та прочитав молитву, подарувавши кожному ікону та молитвослов.

Військовим вручили український прапор з підписами і побажаннями учнів Новодмитрівської загальноосвітньої школи та роздали янголів-оберегів, які виготовили діти.

Крім того, за вже доброю традицією всі захисники поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться у районі, інший, як оберіг, поїде в АТО.

На завершення заходу всі присутні виконали Гімн України та сфотографувались. Проводжали захисників зі сцени бурхливими оплесками і стоячи.\

Мобілізація Золотоніський район